SVOBODA FANTAZIE

 

detail kuchyňské desky s vlepeným   dřezem

    

kuchyňská deska včetně obkladu
 vše beze spár

  Homogenní deskový materiál s velkým obsahem přírodních prvků na bázi hliníku, plněný kvalitním akrylátem. Má pro své užitné i zpracovatelské vlastnosti široké uplatnění především v interiérech hotelů, bank, kuchyní, koupelen, laboratoří, kadeřnictví, lékáren, luxusních prodejen atd.
Je zpracovatelný podobně jako tvrdé dřevo.
Dá se frézovat, lepit, vrtat ohýbat, leštit ...
Je velmi odolný proti chemickému i fyzikálnímu působení.
Je možné ho pořídit v několika desítkách barevných variant.
Jeho neopakovatelnou vlastností je bezspárová technologie aplikace. Je tedy možné z něj vyrobit nekonečný barový pult nebo monolitní řadu umyvadel bez jediné spáry. Taktéž okrajový zvednutí, lišty nebo zakončení je tvořeno beze spár. Tato vlastnost umožňuje velmi snadnou údržbu a bezproblémové docílení hygienické čistoty.
Téměř neomezená tvarová variabilita předurčuje tento materiál též do interiérů s osobitým řešením tvarů. Příkladně je možno z něj vyrobit kuchyňskou pracovní desku se sníženým mycím nebo varným centrem, se zapuštěným hlubokým dřezem a obkladem na stěnu, tvarovanou do oblouku.
Z tohoto materiálu můžete mít i parapety oken včetně deštění, stejně jako filunky do dveří, či podstavců recepčních pultů.

reklamní štíty

 

Monumentálně, čistě a exkluzivně působí podpůrný sloup, vyrobený z tohoto materiálu, umístěný ve foyer banky nebo luxusního hotelu, vybavené přepážkami vyrobenými ve stejné barvě.
Lékárny, zubní ordinace, laboratoře i veterinární ambulance ocení odolnost tohoto materiálu proti organickým barvivům a jeho velmi snadné čištění. Také bezspárové zapuštění dřezu, či odkládacího prostoru na instrumenty zjednoduší údržbu.
Materiál je připraven čelit chemickým pokusům pracovníků kosmetických laboratoří a zároveň dovoluje popustit uzdu fantazii designerům artstudií.

Tyto vlastnosti řadí Kerrock i Staron jednoznačně mezi materiály nového tisíciletí.

 

 

barový pult

 

kancelář

restaurace - zpracování vrchních desek stolků

ordinace

laboratoř

foyer - sloupy

umyvadlová deska s vlepeným umyvadlem

bankovní přepážka